Image not available

Výborná káva z Milovic - Yakima coffee

Image not available

Mošty a nektary z Karfíkova dvora

Image not available

Čaj Eilles tee a čokoláda

Image not available

Vlastní dorty

Image not available

Tuchlovická zmrzlina - když zmrzlina je vášní

Image not available

Domácí limonády a fresh limo

Instrukce na park fashion market

Instrukce pro prodejce na Park Fashion Market.

Podzimní Park Fashion Market:    

pátek 22.9.2017 od 14:00 do 18:00

sobota 23.9.2017 od 14:00 do 18:00


Akce začne v  pátek i v sobotu od 14:00. Pokud budete chtít, můžete dorazit již dříve, abyste rozložili a připravili své zboží. Kavárna bude otevřena v pátek již od rána v sobotu od 13:00, takže můžete dorazit dříve. Co se týká prodejních míst, k dispozici bude jen pár židlí, protože kavárna bude otevřena pro hosty, aby se mohli posilnit během akce i po nákupech. Ideální by proto bylo, kdyby si každý prodejce mohl donést vlastní deku, stolek, stojan na šaty, věšák či cokoliv jiného na čem by mohl své zboží vystavit. Dále si s sebou můžete vzít hrnek na pití, který bude pro prodejce zdarma připravené v kavárně. Připraveno bude také drobné občerstvení. 

Základna bude v kavárně Park Café, kde bude také umístěna provizorní šatna se zrcadlem. 
Informace pro mimo-litoměřické: kavárna se nachází v Jiráskových sadech (adresa: Žižkova 2249, Litoměřice, web: 
www.parkcafelitomerice.cz)

Kavárna je v obytné zóně, která je momentálně skoro celá rozkopaná a v okolních ulicích nebývá dostatek parkovacích míst. Na zásobování před kavárnou si můžete zaparkovat na vyložení zboží, ale prosím neparkujte na tomto místě dlouhodobě, ať mají i ostatní možnost vyložit své zboží.  

 

Jelikož bude kavárna po celou dobu otevřena, většina prodejců bude soustředěna venku v parku, v bezprostřední blízkosti kavárny. S tím souvisí i naše další prosba. Okolní park patří městu, které nám pozemek zapůjčil bez komplikovaných povolení. Chtěla bych Vás tedy požádat, abyste nepoškozovali zeleň, stánky rozložili především na zpevněné ploše před kavárnou, nikoli na trávě, ponechali průchodné cesty parkem a po ukončení prodejní akce po sobě místo řádně uklidili! 
Za to předem děkuji!

Co se týká prodejní doby. Je v podstatě jenom na vás jak dlouho budete chtít zůstat a prodávat.

POZOR!!!!!! V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNĚ POČASÍ, JAKO JE SILNÝ DÉŠŤ NEBO EXTRÉMNĚ NÍZKÉ TEPLOTY BUDE AKCE ZRUŠENA. Informaci o zrušení bych vyvěsila brzo ráno na fb a ostatním rozeslala emailem. Pokud bude jen krápat nebo bude počasí aspoň trochu přát, akce se samozřejmě konat bude.


V případě dalších dotazů se na mne prosím neváhejte obrátit. Budu se snažit vše zodpovědět. 

Velice se na vás těšíme a doufáme, že si společně užijeme příjemnou akci.

 

Lucie Hanušová a Tým Park Cafe

Akce

zobrazit vše